PL EN DE

Firma obecnie

Podsumowaniem lat dynamicznego i nieustającego rozwoju oferty firmy oraz zdobytego doświadczenia i zaufania klientów, było rozszerzenie oferty o kompleksowy outsourcing firm związanych z branżą budowlaną. Pełna oferta dostępna jest na www.stapol.pl.

Obecnie, już jako KSP Consulting, firma zajmuje się obsługą podmiotów związanych z inwestycjami budowlanymi i nieruchomościami. Naszą naczelną wartością jest kompleksowa obsługa naszych klientów na najwyższym poziomie, gwarantująca im rzetelność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w:

  • obiektach z branży spożywczej
  • mieszkaniowej
  • przetwórczej
  • w obsłudze klientów zagranicznych (przedstawiając szczegółowe warunki współpracy i możliwości rozwoju na terenie Polski)

Jak pracujemy?

KSP Consulting stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta oraz jakość wykonania powierzonego nam zlecenia. Punktem wyjściowym do rozpoczęcia realizacji zlecenia jest przeprowadzenie dogłębnej analizy: potrzeb, wytycznych, oczekiwań inwestora oraz otoczenia zewnętrznego, czyli np. analiza rozwiązań, które wykorzystują firmy z danej branży.

Kto tworzy zespół KSP Consulting?

Dysponujemy szeroką kadrą projektantów- specjalistów w danej dziedzinie , inspektorów budowlanych , kierowników budów , kosztorysantów . Współpracujemy z biurami i pośrednikami nieruchomości w całej Polsce. W naszej bazie mamy również oferty komorników i syndyków dotyczących nieruchomości.